27 март – ден на театъра

Учениците от 10.б клас отправиха поздравително писмо за Деня на театъра до актьорите на ДТ „Адриана Будевска“. То съдържа фрагменти от техни текстове, провокирани от посещението на постановката „Епопея на забравените“.

 

Може да харесате още...