Ден на спорта в Търговска гимназия

На 21 май учениците от осми клас на „Търговска гимназия“ – Бургас отбелязаха Деня на спорта, който по традиция се чества на 17-ти май. Във връзка с него в двора на гимназията те образуваха петте олимпийски кръга и българското знаме, с което съхраниха идеята за обединението, подкрепата и движението напред със силата на мотивацията.

 

Може да харесате още...