Отличие за Търговска гимназия от Национален ученически конкурс „Празник на химията“ 2025 г.

Национален ученически конкурс

„Празник на химията“ 2025 г.

 

Съюза на Химиците в България, факултетът по химия и фармация към СУ „Св. Климент Охридски“, Федерацията на научно-техническите съюзи и РУО – София град организираха Национален ученически конкурс „Празник на химията“, който се проведе в периода от 25-ти до 27-ми април 2025г.

В конкурса участваха ученици от цялата страна, в различни възрастови групи и състезателни категории.

Иглика Колева от 12. A клас с ръководител Емилия Иванова спечели III-то място в категория „Презентация“  на тема „Химия на парите“, а докладът й е публикуван в брой 3/2025 на Natural Science and Advanced Technology Education.

 

Може да харесате още...