Ученици от Търговска гимназия с награди от Община Бургас

В навечерието на празника на Бургас – Никулден, кметът Димитър Николов връчи грамоти и награди на изявени бургаски ученици, които през годината са заели призови места в международни и национални олимпиади, състезания и конкурси.

Вълнуващата тържествена церемония по връчване на наградите на Община Бургас се проведе в зала „Атриум“ на Бургаския свободен университет в присъствието на ученици, директори на бургаските училища, преподаватели и родители.

Поздравления за нашите ученици и техните преподаватели! !

Нека си припомним за тeхните постижения на ТФ ФЕСТ 2025  – XXVIII ПАНАИР НА УЧЕБНИТЕ ПРЕДПРИЯТИЯ “МЛАД ПРЕДПРИЕМАЧ” и Национално състезание по счетоводство 2025.

 

IMG 7f98c4f1c1df8e1bd8d74dd25adcad27 V
IMG B77bbf3fb58f88a15490d5b299febe06 V
IMG 5afa7d6ecab482e754080bb090600a0f V
IMG C4db97c46a54efc4586975c4f117f9dd V
IMG 66be663d0e889c4f961e80fb449183f3 V
IMG Aef057b6336230151eb801041070fdb4 V

Може да харесате още...